Esilehele

UUS PLAAT !
"Tom-Tomm / Toomas Rull"

See on enda kirjutatud, säetud ja produtseeritud latin-funk-jazz-FUSION tüüpi muusika. CD-kandjat, kus trummimängu kõlab nii alguses, keskel, lõpus, soolos, ilma.., koos.. jne. jne., on saadaval kõikides suuremates kauplustes. Kes on allergiline trummimängu vastu, neile seda plaati ei soovitaks. CD-l musitseerivad eesti kiidetumad dzässimehed nagu Mihkel Mälgand, Raun Juurikas, Jürmo Eespere ja Raul Sööt.
Mängi Kaasa/Play Along tüüpi trummiõpik edasijõudnutele
NB!!! Koos bassinootidega.


"EESTI HÄÄLED"
Plaadil kuuleb ühte võimalikest valikutest eesti häältest. Enamus hääli on juba vanad tuttavad. Aga mõni veel oma tuntust kogumas. Koloriitsed on nad kõik. Kõnehääled on natuke teises võtmes, kui lihtsalt muusikaga illustreeritud monoloog või kuuldemäng.
Muusika ja tekst on omavahel põiminud ühtseks tervikuks. Looduses üksiku uitaja mõtteid esitavad Arne Üksküla, Anu Lamp, Jaan Tätte, Marko Matvere ning Fred Jussi ise. Plaadilt ei puudu ka laulud. Laule laulavad MaarjaLiis Ilus, Maian-Anna Kärmas, Riho Sibul, Ewert Sundja ja Kiigelaulukuuik.


ABBA Meloodiaid mängib Margus Kappel

"GOING NORTH"
"Going North" läheb suunas, kus jazz on varemgi käinud uut ammutamas. Plaat tõestab, et seal on ikka veel tõesti palju ruumi ja puutumatuid paiku, kuhu tasub minna ja kuulajaid kaasa võtta. Plaadi kõlamaailma iseloomustab aksutilis-naturaalsete ja elektrooniliselt töödeldud helide kooselu. Plaat pealkirjaga "Going North" on selgelt oma kuuluvust ja suunda määratlev.

Riho Sibul
"Tänan teid armasd sõbrad, koosolemise eest nii laval kui ka elus"

Üks imeilus kingitus neile, kelle jaoks on Muusika midagi enamat, kui lihtsalt üks igapäevane tarbekunst. Kontsert koos oma sõpradega on salvestatud Viljandi kitarrifestival 2008 raames ja välja on andnud selle MTÜ Muusikaharidus.
Sõbrad: Robert Jürjendal, Erki-Sven Tüür, Ain Agan, Raul Vaigla, Meelis Vind, Toomas Rull, Raivo Tafenau, Peeter Malkov.

 
 

Toomas Rull mängib Zildjian © taldrikutel

Diskograafia

www.311.ee
www.lasering.ee
www.cdon.com
www.cdmarket.eu

Kuula Toomas Rull Free Listening on SoundCloud

2008
2005 2005 2005
1998 1997 2002 2003
1993 1995 1997 1997/98
2006      

 
www.toomasrull.com info@toomasrull.com • gsm: +372 51 02730